0905 033 516 Po - Pia: 10:00 - 16:00 Čo je iStánok?

Platobné možnosti

Ponúkame vám tieto možnosti platieb pri objednávaní predplatného:

PLATOBNOU KARTOU - VISA, MasterCard

Platbu kartou môžete využiť v prípade, ak ste držiteľom medzinárodnej platobnej karty VISA alebo MasterCard. Pre uskutočnenie platby sa využíva CardPay v systéme Tatrabanky.

ONLINE BANKOVÝ PREVOD                                                                                                                                  

Okamžitý prevod peňazí prostredníctvom internet bankingu cez Vašu banku. Ak máte účet v niektorej z dole uvedených bánk, môžete zaplatiť online bankovým prevodom Vašej banky. Pri voľbe platby si vyberte Vašu banku a po odoslaní objednávky sa dostanete do prostredia vašej banky kde po zadaní prihlasovacích údajov jednoducho pokračujete v platobnej transakcii.

    

 

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM - ak si počas nákupného procesu vyberiete platbu bankovým prevodom, tak po záväznom objednaní predplatného dostanete automaticky mail s povrdením objednávky spolu s číslom účtu a variabilným symbolom. Tieto údaje prosím použite pri platbe cez internet banking, prípadne pri vklade hotovosti v banke.

Informácie k platobnému príkazu:

IBAN: SK29 6500 0000 0000 2013 5965


Číslo účtu: 20135965
Kód banky: 6500

PLATBA ePOUKAZOM - ak si počas nákupného procesu vyberiete možnosť zaplatiť epoukazom, tak vám po záväznom objednaní predplatného zašleme poštou epoukaz, ktorý prosím uhraďte v čo najskoršom termíne.

 
TatraPay Discover Meastro MasterCard Visa Visa Electron