0905 033 516 Po - Pia: 10:00 - 16:00 Čo je iStánok?

Windows 8

Ak vlastníte počítač, notebook alebo tablet s operačným systémom Windows 8, čítanie Vašich obľúbených časopisov nebolo nikdy jednoduchšie. Prostredníctvom aplikácie iStánok pre Windows 8 si môžete zakúpiť aktuálne vydania obľúbených titulov EVA a Madam Eva, Život, GEO, Nový Čas Bývanie, Nový Čas pre ženy a AUTO BILD.

Aplikácia iStánok pre Windows 8 prináša Vaše obľúbené časopisy za skvelé ceny. Magazíny Eva, Madam Eva, GEO a AUTO BILD si môžete výhodne zakúpiť jednotlivo po vydaniach priamo do Vášho zariadenia, ostatné tituly Nový Čas Bývanie, Nový Čas pre ženy a ŽIVOT si zas môžete výhodne predplatiť.

Prístup k zakúpeným číslam máte prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. V aplikácii máte možnosť prečítať si najprv niekoľkostranovú ukážku z aktuálneho čísla časopisu. Pre pohodlné čítanie v aplikácii si môžete vybrať z 3 režimov zobrazenia časopisu.

iStánok

iStánok                                                                                                                                                                  

Stiahnite si aplikáciu iStánok pre Windows 8 a prezerajte si obľúbené časopisy Nový Čas pre ženy, Nový Čas Bývanie, Život, EVA, Madam Eva, GEO a AUTO BILD. 

Tablet Android


Viac informácií o elektronických vydaniach novín a časopisov nájdete na stránke www.casnaaplikaciu.sk.

 
TatraPay Discover Meastro MasterCard Visa Visa Electron