0905 033 516 Po - Pia: 10:00 - 16:00 Čo je iStánok?

Čo je iStánok?

iStanok.sk je špecializovaný eshop, prostredníctvom ktorého si môžete zakúpiť printové a elektronické predplatné všetkých titulov vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia. Ponúkame výhodné akcie a aktuálne balíčky predplatného pre tituly Nový Čas, Nový Čas pre ženy, Život, Eva, Madam EVA, AUTO BILD, GEONový Čas Bývanie a Nový Čas Krížovky.

Viac o printovom predplatnom
Viac o elektronickom predplatnom
Aktuálne zľavy

Printové predplatné

Objednajte si printové predplatné Vášho obľúbeného titulu z vydavateľstva Ringier Axel Springer a najnovšie vydanie tak vždy dostanete v tlačenej podobe priamo do Vašej schránky.
Pri objednávke titulu si sami určíte dĺžku predplatného, spôsob zaplatenia, prípadne si vyberiete z našej aktuálnej akciovej ponuky. Svoj časopis už nemusíte hľadať v novinovom stánku. Po uhradení predplatného ho prostredníctvom našich dodávateľov dostanete priamo na Vami vybrané miesto. (Otázky a odpovede)


Novy cas

denník Nový Čas

250 vydaní ročne
vychádza v pondelok - piatok

EVA

mesačník EVA

12 vydaní ročne
vychádza 10-teho v mesiaci

Novy cas pre zeny

týždenník Nový Čas pre ženy

52 vydaní ročne
vychádza každý utorok

Madam EVA

mesačník Madam EVA

12 vydaní ročne
vychádza 25-teho v mesiaci

Zivot

týždenník Život

53 vydaní ročne
vychádza každú stredu

AUTO BILD

mesačník AUTO BILD

12 vydaní ročne
vychádza 23-tieho v mesiaci

Nový čas Bývanie

mesačník Nový Čas Bývanie

12 vydaní ročne
vychádza 17-teho v mesiaci

GEO

mesačník GEO

12 vydaní ročne
vychádza 19-teho v mesiaci


Elektronické predplatné

Zakúpením elektronického vydania máte Váš obľúbený titul k dispozícií prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Prostredníctvom svojho iPad zariadenia, tabletu, čítačky, počítača, či smartfónu si môžete objednať jednotlivé vydania novín a časopisov, prípadne zvýhodnené predplatné. (Otázky a odpovede)

Viac informácií o digitálnej podobe novín a časopisov a ich cene nájdete na stránke o možnostiach elektronického predplatného.Novy cas pre Ipad

Nový Čas pre iOSApp Store Nový Čas

Stiahnite si aplikáciu Nový Čas pre iOS a listujte denne čerstvé vydanie najčítanejšieho slovenského denníka Nový Čas. Zakúpte si jednotlivé vydania alebo si predplaťte obľúbený denník na týždeň, mesiac alebo tri mesiace.

Novy cas pre iPad


 

iStánok

iStánok pre iOSApp Store iStánok

Stiahnite si aplikáciu iStánok pre iOS a prezerajte si obľúbené časopisy Nový Čas pre ženy, Nový Čas Bývanie, Život, Eva, Madam Eva, GEO a AUTO BILD. Zakúpte si samostatné vydania alebo predplatné a prezerajte si magazíny vo vašom archíve kedykoľvek a kdekoľvek.

iStánokiStánok

iStánok pre Windows 8                                                                                                            

Stiahnite si aplikáciu iStánok pre Windows 8 a prezerajte si obľúbené časopisy Nový Čas pre ženy, Nový Čas Bývanie, Život, EVA, Madam Eva, GEO a AUTO BILD. 

Tablet Android


Viac informácií o elektronických vydaniach novín a časopisov nájdete na stránke www.casnaaplikaciu.sk.

 
TatraPay Discover Meastro MasterCard Visa Visa Electron