0905 033 516 Po - Pia: 10:00 - 16:00 Čo je iStánok?

Elektronické verzie časopisov a novín

iStánok & Nový Čas
pre iOS

Ak vlastníte iPad, iPhone alebo iPod Touch, čítanie Vašich obľúbených novín a časopisov nikdy nebolo jednoduchšie. Prostredníctvom aplikácie Nový Čas pre iOS máte čerstvé, elektronické vydanie najobľúbenejšieho slovenského denníka k dispozícii každé ráno, 7 dní v týždni. Môžete si zakúpiť 1 vydanie alebo výhodné predplatné. Nový Čas si môžete predplatiť na týždeň, mesiac alebo tri mesiace. Navyše, všetci predplatitelia získajú po dobu predplatného zdarma prístup do archívu a každú sobotu si môžu stiahnuť Nový Čas s televíznou prílohou Víkend. V každom zakúpenom vydaní Nového Času môžete listovať, priblížiť si stránku alebo použiť prehľadne zoradený obsah novín. Jednoducho a rýchlo sa dostanete k svojim kúpeným vydaniam alebo do bohatého archívu novín.

NC pre iPad archiv NC pre iPad Dnesne vydanie Novy cas

   

Novy cas pre Ipad

Nový Čas pre iOSApp Store Nový Čas

Stiahnite si aplikáciu Nový Čas pre iOS a listujte denne čerstvé vydanie najčítanejšieho slovenského denníka Nový Čas. Zakúpte si jednotlivé vydania alebo si predplaťte obľúbený denník na týždeň, mesiac alebo tri mesiace.

Novy cas pre iPad


Stiahnite si aplikáciu iStánok do svojho zariadenia s operačným systémom iOS (iPad, iPhone, iPod Touch) a majte svoje obľúbené časopisy vždy po ruke. Pri kúpe máte na výber - zaplaťte si len 1 vydanie e-časopisu alebo máte možnosť zakúpiť si výhodne predplatné e-časopisov na mesiac, 3 mesiace alebo rok, s ktorým výrazne ušetríte.

Kúpte si mesačný paušál ALL INCLUSIVE a za jednotnú cenu dostanete všetky vydania e-časopisov jednotlivých titulov z iStánku, ktoré v danom mesiaci vychádzajú.

iStánok

iStánok pre iOSApp Store iStánok

Stiahnite si aplikáciu iStánok pre iOS a prezerajte si obľúbené magazíny Nový Čas pre ženy, Nový Čas Bývanie, Život, Eva, Madam Eva, GEO a AUTO BILD. Zakúpte si samostatné vydania alebo predplatné a prezerajte si e-časopisy vo vašom archíve kedykoľvek a kdekoľvek.

iStánok

Viac informácií o elektronických vydaniach novín a časopisov nájdete na stránke www.casnaaplikaciu.sk.

iStánok
pre Windows 8

Ak vlastníte počítač, notebook alebo tablet s operačným systémom Windows 8, čítanie Vašich obľúbených časopisov nebolo nikdy jednoduchšie. Prostredníctvom aplikácie iStánok pre Windows 8 si môžete zakúpiť aktuálne vydania obľúbených titulov EVA a Madam Eva, Život, GEO, Nový Čas Bývanie, Nový Čas pre ženy a AUTO BILD.

Aplikácia iStánok pre Windows 8 prináša Vaše obľúbené časopisy za skvelé ceny. Magazíny Eva, Madam Eva, GEO a AUTO BILD si môžete výhodne zakúpiť jednotlivo po vydaniach priamo do Vášho zariadenia, ostatné tituly Nový Čas Bývanie, Nový Čas pre ženy a ŽIVOT si zas môžete výhodne predplatiť.

Prístup k zakúpeným číslam máte prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. V aplikácii máte možnosť prečítať si najprv niekoľkostranovú ukážku z aktuálneho čísla časopisu. Pre pohodlné čítanie v aplikácii si môžete vybrať z 3 režimov zobrazenia časopisu.

iStánok

iStánok                                                                                                                                                                  

Stiahnite si aplikáciu iStánok pre Windows 8 a prezerajte si obľúbené časopisy Nový Čas pre ženy, Nový Čas Bývanie, Život, EVA, Madam Eva, GEO a AUTO BILD. 

Tablet Android


Viac informácií o elektronických vydaniach novín a časopisov nájdete na stránke www.casnaaplikaciu.sk.

 
TatraPay Discover Meastro MasterCard Visa Visa Electron